Oblíbený Loutkářský festival 2016 je opět tady - od 12.11.2016 do 3.12.2016 v Kině Luník v Červeném Kostelci


KDY: od 12.11.2016 do 3.12.2016
KDE: Kino Luník, Červený Kostlec
VSTUPNÉ: zvýhodněná permanentka 160 Kč/dospělý, 80 Kč/dítě, 
PŘEDPRODEJ: v IC Červený Kostelea on-line na www.123vstupenky.cz 

Využijte nákup zvýhodněných permanentek na Loutkářský festival 2016 v Červeném Kostelci
Podzimní soboty si v červenokosteleckém kině Luník můžeme zpříjemnit tradičním loutkářským festivalem. Celkem nás čekají čtyři loutkové představení různých žánrů.
Přijďte do kina Luník a ukažte svým dětem krásu tradičního loutkového divadla.

12. 11. 2016 od 16:00
Agentura Pernštejni - Loutkářská skupina, která vystupuje pod agenturou Pernštejni, vystupuje pravidelně na loutkářských festivalech po celé ČR. Červenokostelečtí diváci si jistě vzpomenou na krásnou pohádku s názvem Pohádka dračí aneb trable s princeznou, kterou odehráli v rámci Pohádkového léta v Domku Boženy Němcové. 
Jejda, strašidýlka 
Loutkové představení o klukovi Jejdovi, který se dostane kouzlem do pohádky a musí pomoc pohádkovým bytostem, aby našel cestu domů. 

19. 11. 2016 od 15:00
Loutkářský soubor Radost Červený Kostelec - Počátky loutkářské činnosti v našem městě spadají do roku 1922. Postupem času vzniklo a zaniklo několik souborů. Dnes existuje v Červeném Kostelci oblíbený soubor Radost, který se účastní loutkářských regionálních přehlídek a stojí za vznikem tohoto Loutkařského festivalu. 
Míček Flíček
Babička s dědečkem nemají děti a žijí o samotě. Najednou se přikutálí Míček Flíček a všichni spolu žijí spokojeně. Jedno dne však Míčka Flíčka unese Mrak. Babička s dědečkem se vydávají na strastiplnou cestu a samozřejmě Míčka Flíčka naleznou. 

26. 11. 2016 od 15:00
Boučkovo loutkové divadlo v Jaroměři - Loutkové divadlo hrají poloprofesionálně, ročně odehrají více než 130 představení. V současné době jsou na velké šňůře po Austrálii a Novém Zélandu, kde reprezentují tradiční české loutkářské umění. 
O Zubejdě Solimánské 
Klasická pohádka, přepracovaná tak trochu podle filmové adaptace, tak trochu podle nás. Kašpárek zcela jistě pomůže Lotrandovi a Zubejdě ke štěstí. 

3. 12. 2016 od 15:00
Loutkářský soubor Radost Červený Kostelec - Počátky loutkářské činnosti v našem městě spadají do roku 1922. Postupem času vzniklo a zaniklo několik souborů. Dnes existuje v Červeném Kostelci oblíbený soubor Radost, který se účastní loutkářských regionálních přehlídek a stojí za vznikem tohoto Loutkařského festivalu. 
Čerti na hradě
Kašpárek je u mocného čaroděje a na učení dostane kouzlený proutek. Po učení potkává Honzu a vydávají se do světa. Přijdou do opuštěné vesnice, nad kterou se tyčí kopec s hradem, který obývají čerti. Kašpárek čerti vyžene a do vesnice se opět vrátí život. 
Pozor, představení je obohaceno o návštěvu opravdových čertů, které hodným dětem dají drobný dárek. 

Vstupné na jednotlivá představení za cenu 30 Kč / 60 Kč v předprodeji (od 1.11.2016)  na www.123vstupenky.cz, v IC Červený Kostelec nebo přímo v pokladně kina Luník. 
Zvýhodněné permanentky na celý festival v předprodeji v IC Červený Kostelec: 80 Kč / 160 Kč

Předprodej vstupenek v IC Červený Kostelec a na www.123vstupenky.cz

ON-LINE !!! Vstupenky na tuto akci si můžete rezervovat/zakoupit také přímo prostřednictvím těchto stránek.
Podmínky a pravidla on-line rezervace naleznete v sekci Jak rezervovat
V případě nejasností nás kontaktujte nebo využijte Časté otázky a odpovědi