Srdeční záležitosti (6. hra v Abonentním cyklu)

Kdy:sobota 30.listopadu 2013 od 19:30 hodin
Vstupné: 120, 110 ,100 Kč, předprodej v IC Červený Kostelec a on-line na www.123vstupenky.cz 

Autor: Petr Strnad
Režie: Jana Jančíková
DS NA TAHU Červený Kostelec
Premiéra: 30.11.2013

Taky se vám rozbuší srdce, když potkáte někoho, kdo je vám obvzlášť milý? Bolí vás u srdce, když něco trápí, když vás něco tíží? Kolik lidí vy máte ve svém srdci? O tom bude naše představení.

Ve virtuálním srdci jednoho muže s reálným světem propojeným jen přes televizní obrazovku, se potká 14 žen. Postupně jsou odhalovány komicky bizarní životní příběhy, ale i ta nejskrytější tajemství všech jeho dobrovolných i nedobrovolných ubytovatelek. Chvíli veselé, chvíli smutné, tak jak to v životě bývá.

Prostřednictvím imaginárního setkání žen čtyř generací sledujeme dramatický příběh jednoho muže. Ženy, které prošly a procházejí jeho životem upoutají svými postoji k životu i smrti. Inscenace nasycená přízračnou až tajuplnou atmosférou je vyprávěním o lásce, o ženské seberealizaci, o nedostatku něhy, o mateřství a sebeobětování, o zraňování a bolesti a křehkých mezilidských vztazích.

Hrají: BINTEROVÁ HELENA, BOHUNKOVÁ MARKÉTA, EFLEROVÁ NAĎA, HILMANOVÁ MILUŠE, HOŘEJŠÍ MILENA, CHALOUPKOVÁ MARCELA, LANGROVÁ MILENA, MARŠÍKOVÁ OLA, MRKOSOVÁ MARTINA, NERMUŤOVÁ ZUZANA, PAVLÍKOVÁ SYLVA, POLÁŠKOVÁ JANA, STŘEDOVÁ RENATA, ŠKODOVÁ PAVLÍNA, ŠOUREK CYRIL 

NA INSCENACI SE PODÍLELI:
HUDBA – MARTIN BRUNER (FLÉTNA) 
NÁPOVĚDA – FABIÁNOVÁ ZDENA 
TECHNICKÁ SPOLUPRÁCE: 
SCÉNA – LADISLAV JANČÍK 
KOSTÝMY – MARCELA LABÍKOVÁ 
MASKY – ZUZANA ČTVRTEČKOVÁ 
ZVUK – NAHRÁL MARTIN KOŠŤÁLEK 
DALŠÍ SPOLUPRÁCE S TECHNIKOU DIVADLA J. K. TYLA POD VEDENÍM PAVLA ŠOLCE. 
REŽIE: JANA JANČÍKOVÁ

Předprodej vstupenek v IC Červený Kostelec nebo na www.123vstupenky.cz
Cena 120, 110, 100 Kč


ON-LINE !!! Vstupenky na tuto akci si můžete rezervovat/zakoupit také přímo prostřednictvím těchto stránek.
Podmínky a pravidla on-line rezervace naleznete v sekci Jak rezervovat. V případě nejasností nás kontaktujte nebo využijte Časté otázky a odpovědi