Vinobraní s humorem 2.listopadu 2013 v nově opraveném Grafoklubu !

Kdy: sobota 2.listopadu 2013 od 20:00 hodin
Kde: Sál Grafoklubu, Červený Kostelec
Vstupné: 80 Kč, předprodej v IC Červený Kostelec a on-line na www.123vstupenky.cz 

Drazí červenokostelečtí milovníci dobrého vína a veselí. MKS v Červeném Kostelci a občanské sdružení ,,Vždy s úsměvem‘‘ pro vás letos opět přichystalo pravidelně občasné vinobraní, které vám nejen nabídne božské víno z Pálavy a to za ceny směšné jak v parlamentní kantýně, ale i veselý a poetický kulturně nekulturní program. Mladé vínko, které ještě ten den ráno nabíralo sílu ve svém soudku, vám rozsvítí šedivé listopadové dny a dodá energii, kterou v zimě, za sněhovým škrabákem, jistě velmi oceníte. 

Perlou večera by se měla stát mladá lidová kapela z Bavor u Mikulova, s pravou moravskou muzikou. Dále máme slíbené dvě předtančení rtyňského Rtykonoše, která vám prostě vyrazí dech a jedno místní z dílny Vráti Harapese. 

Naposledy se oficiálně rozloučíme s Valentýnem Amorem, scénkou o příchodu praotce Čecha. Uvidíte nové filmové skvosty z Dundíkova kinematografu s výraznými osobnostmi zdejšího hereckého nebe a další jak dramatická, tak hudební vystoupení, která si zatím necháme jako překvapení. Přijďte, nebudete litovat. 

Celý tento kulturně zdravotní balíček pak bude k dostání v nově opraveném Grafoklubu (za kinem) a to dne 2. listopadu 2013 od 20 hodin.

Vstupenky v předprodeji v IC Červený Kostelec, cena vstupenky (vč. místenky) 80 Kč

ON-LINE !!! Vstupenky na tuto akci si můžete rezervovat/zakoupit také přímo prostřednictvím těchto stránek.
Podmínky a pravidla on-line rezervace naleznete v sekci Jak rezervovat. V případě nejasností nás kontaktujte nebo využijte Časté otázky a odpovědi