Jak můžete rezervovat vstupenky?

Rezervaci vstupenek můžete provádět přímo prostřednictvím příslušného objednávkového formuláře. 

Vstupenky můžete samozřejmě objednat také telefonicky na našich telefonních účtech, e-mailovým dotazem či osobní návštěvou v naší klientské kanceláři (viz. Kontakty).

Rezervace vstupenek prostřednictvím našich stránek Vám umožní mít přehled o aktuálnosti volných míst a konkrétních sedadel (místenek) na příslušnou akci. Můžete si tak v pohodlí vybrat své oblíbené místo. 

V rámci realizace objednávky máte několik možností způsobu rezervace, přičemž aktuální objednávkový formulář Vám nabídne způsoby rezervace a platby platné pro příslušnou akci:
  • A - Rezervace - vstupenky pouze rezervovat, s tím, že objednané vstupenky zaplatíte a vyzvednete přímo v klientské kanceláři (viz. Kontakty).
  • B - Rezervace + úhrada + vyzvednání v místě - vstupenky si zarezervovat, platbu za rezervované vstupenky provést na náš účet dle instrukcí v potvrzovacím e-mailu a následně si zaplacené vstupenky vyzvednout před akcí v pokladně v místě akce (budou zde uloženy na Vaše jméno uvedené v objednávce).
  • C - Rezervace + úhrada + zaslání poštou - vstupenky si zarezervovat, platbu za rezervované vstupenky provést na náš účet (vč. příplatku na poštovné a balné) dle instrukcí v potvrzovacím e-mailu a nechat si zaslat takto zaplacené vstupenky na Vaši poštovní adresu uvedenou v objednávce.
Upozornění: Varianta B může být omezena pořadatelem akce, pokud technické podmínky v místě akce neumožní tuto formu výdeje zaplacených vstupenek. Obecně může být také volba varianty B a C také omezena v období posledních 4 pracovních dnů před datem konání akce v zájmu řádného zajištění úhrady ceny vstupenek formou bankovního převodu (zpoždění připsání finančních prostředků na náš účet) a případného zaslání poštou na Vaši adresu. Předem děkujeme za pochopení těchto omezujících pravidel. 

Objednávky zpracováváme průběžně dle pořadí došlých objednávek. V pracovní době (tj. pondělí-pátek 9:00 - 18:00, sobota 9:00-11:00) jsou objednávky zpracovávány obratem. Bude-li objednávka odeslána mimo pracovní dobu, budeme Vás kontaktovat bezprostředně následující pracovní den. V případě dotazů k problematice objednávek nás kontaktujte na našem hot-line telefonu +420 724 088 587.

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce vstupenek nás kontaktujte, případně využijte naše Časté otázky a odpovědi.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Dle zákona na ochranu osobních údajů 101/2000 Sb. naše organizace garantuje, že Vaše osobní data jsou považována za přísně důvěrná a nebudou nikdy prodána nebo převedena na jinou společnost. Všechny osobní údaje jsou přísně utajeny a budou užíbány pouze pro účely naší společnosti.
Máte zájem o objednání vstupenek na akci, kterou jste nenašli přímo na těchto stránkách?

Nevadí. Kontaktujte nás a my možnost objednávky takových vstupenek ověříme a dle možností pro Vás zajistíme.

Využijte našeho  napojení na on-line vstupenkové portály nabízející vstupenky na nejrůznější akce po celé České republice.