Od 1.11.2017 bude zahájen prodej abonentního cyklu na rok 2018 v Červeném Kostelci

Ačkoli abonentní cyklus v letošním roce ještě zcela neskončil, tak přicházíme s programovou nabídkou na předplatné v roce 2018 v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci.
Divadelní předplatné je opět sestaveno převážně z profesionálních souborů. Mezi největší lákadla bude rozhodně patřit letní speciál pražského spolku Kašpar Rozmarné léto v hlavní roli s Janem Potměšilem. Tato inscenace se hrála pouze na hradech Brumov a Kašperk. Nám se ale podařilo získat jeden z mála termínů, kdy s touto inscenací spolek Kašpar vyjede do kamenných divadel, těšte se, je opravdu na co. Zcela určitě si nenechte ujít ani inscenaci Škola žen, která se může pyšnit titulem Komedie roku 2015. Těšit se můžete i na známou komedii Válka Roseových z příbramského divadla, kde v hlavních rolích uvidíte Michala Dlouhého či Kateřinu Lojdovou, nebo již legendární inscenaci Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Chantal Poullain a Martinem Krausem. Ochotnickou část zastupuje domácí soubor DS NA TAHU s novou hrou Detektor lži a pražský soubor LaPardon s výbornou komedií Sen noci svatojánské. Pevně věříme, že si celé divadelní předplatné užijete.

Do třetího roku vstupuje hudební předplatné. V roce 2018 na červenokosteleckých prknech vystoupí Lenka Filipová, Poutníci, Jiří Schmitzer a vánoční atmosféru zpříjemní Václav Neckář s domácím pěveckým sborem Červánek.

Tradičně myslíme i na nejmenší z nás. Opět jsme připravili i dětské divadelní předplatné, které se skládá ze 4 krásných divadelních pohádek, které uvedeme již tradičně v neděli od 15 hodin.

MKS opět nabízí systém prodeje, který se v předešlých letech osvědčil a který je pro držitele současných abonentek velice pohodlný. Stávající předplatitelé mohou potvrdit rezervaci svých současných míst do soboty 18. listopadu 2017 v Cestovním a informačním centru v Červeném Kostelci (tel.: 498 100 657). V tomto období je možné zakoupit i neobsazená místa v roce 2017. Po tomto termínu uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Od pondělí 27. listopadu 2017 spouštíme předprodej vstupenek na jednotlivé divadelní hry a koncerty.

REKAPITULACE systému předprodeje - bude rozděleno do 3 fází:
 • 1.11.2017-18.11.2017 - předprodej pouze stávajícím držitelům abonentek z roku 2017 (pouze v IC Červený Kostelec)
 • 20.11.2017 - 24.11.2017 - předprodej novým zájemcům o abonentky na rok 2018 (pro ty, kteří nejsou držitelé abonentek z roku 2017) (pouze v IC Červený Kostelec)
 • od 27.11.2017 - uvolnění prodeje jednotlivých vstupenek na konkrétní představení běžným zájemcům (volný prodej v IC Červený Kostelec, dále pak v dalších IC v regionu, na webu www.mksck.cz a www.123vstupenky.cz)
V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se systému prodeje abonentek nás můžete kontaktovat v IC Červený Kostelec, tel.: 498100657, email: info@cervenokostelecko.cz. Rádi vám pomůžeme se zakoupením abonentek na rok 2018 nebo jednotlivých vstupenek.

Předplatným však divadlo a koncerty nekončí a těšit se můžete na akce, které pro Vás po celý rok připravujeme. 

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ 2018

 • (LaPardon Praha) Sen noci svatojánsképátek 26. 1. 2018, ceny vstupenek 120 Kč / 110 Kč / 100 Kč 
 • (DS NATAHU Červený Kostelec) Detektor lžisobota 14. 4. 2018, ceny vstupenek 120 Kč / 110 Kč / 100 Kč 
 • (Divadlo A. Dvořáka Příbram) Válka Roseových, čtvrtek 10. 5. 2018, ceny vstupenek 450 Kč / 430 Kč / 390 Kč 
 • (Divadlo F.X.Šaldy Liberec) Škola žen, září 2018, ceny vstupenek 370 Kč / 350 Kč / 330 Kč
 • (Divadelní spolek Kašpar / Divadlo v Celetné Praha) Rozmarné léto, sobota 20. 10. 2018, ceny vstupenek 450 Kč / 430 Kč / 390 Kč
 • (Divadlo Bolka Polívky Brno) Šest tanečních hodin v šesti týdnech, sobota 10. 11. 2018, ceny vstupenek 450 Kč / 430 Kč / 390 Kč 
Abonentka 2018 - ceny: 1090 Kč / 1040 Kč / 990 Kč (Partnerem divadelního abonentního cyklu je společnost Zdeněk Bejr Spedition s.r.o.)

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ 2018

 • Poutníci, sobota 3. 3. 2018, ceny vstupenek 190 Kč 
 • Lenka Filipová, sobota 7. 4. 2018, ceny vstupenek 340 Kč / 320 Kč / 290 Kč
 • Jiří Schmitzer, říjen 2018, ceny vstupenek 250 Kč 
 • Václav Neckář (vánoční koncert), pátek 14. 12. 2018, ceny vstupenek 450 Kč / 430 Kč / 390 Kč 
Abonentka 790 Kč (Partnerem hudebního předplatného je společnost LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY)

DĚTSKÉ POHÁDKOVÉ PŘEDPLATNÉ 2018
 • (Divadlo Za2 Příbram) O statečném kováři Mikešovi, neděle 14. 1. 2018 od 15:00, ceny vstupenek 50 Kč / 80 Kč 
 • (Divadlo KAMPA Praha 1 – Malá Strana) O vodníkovi z Čertovky, neděle 18. 3. 2018 od 15:00, ceny vstupenek 50 Kč / 80 Kč 
 • (Divadelní spolek J. N. Štěpánka Chrudim) Doktorská pohádka, neděle 7. 10. 2018 od 15:00, ceny vstupenek 50 Kč / 80 Kč 
 • (Metropolitní divadlo Praha) Ať žijí strašidla, neděle 11. 11. 2018 od 15:00, ceny vstupenek 50 Kč / 80 Kč 
Abonentka - ceny 150 Kč (děti do 15-ti let) / 250 Kč (dospělí) (Partnerem dětského divadelního předplatného je tiskárna Integraf)

Podrobnosti o divadelním předplatném

 • (LaPardon Praha) Sen noci svatojánské - Notoricky známá Shakespearova letní komedie o milostném třeštění, žárlivosti, kouzelném lese a lásce k divadlu. To vše ve svěží zkrácené verzi plné humoru a mladé energie studentů herectví z Vyšší odborné školy herecké. Hrají: Jan Knespl, Magdalena Jirounková, Karolína Půčková, Taťána Havlová, Jaroslava Košková, Zuzana Částková, Michal Kuboušek, Jan Pichler, Aleš Fidler, Lucie Volhejnová. Inscenace sklidila velký úspěch na divadelním festivalu Jiráskův Hronov. 
 • (S NATAHU Červený Kostelec) Detektor lži - Černá groteska mapující drsný ruský život v manželství. Naturalismus manžela a afektované výlevy jeho manželky Vám rozhýbají bránice. Zdánlivě jednoduchá anekdota skrývá i mnohé životní ponaučení. Hrají: Petr Misík, Markéta Bohunková, Petr Máslo  Premiéra nové divadelní hry domácího souboru DS NATAHU. Autor: Vasilij Sigarev. Překlad: Tereza Krčálová, Režie: Marcela Kollertová, 
 • (Divadlo A. Dvořáka Příbram) Válka Roseových - Slavná americká komedie o zdánlivě dokonalém manželském páru, který se během rozvodového řízení porve o majetek. Oko za oko, zub za zub. Jak se ze sympatické Barbary a přitažlivého Jonathana stanou nelítostné bestie? Kdo komu v zápalu boje první zabije domácího mazlíčka? Přijďte si pochutnat na velkolepé porci mrazivého humoru! Hrají: Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová, Roman Štabrňák, Lukáš Král, Petr Florián a další. Předlohu ztvárnil i Danny DeVito v neméně slavném stejnojmenném filmu, v hlavních rolích s Kathleen Turner a Michaelem Douglasem. 
 • (Divadlo F.X.Šaldy Liberec [Šaldovo divadlo]) Škola žen - Klasická veršovaná komedie o tom, že s ženou se oženit je přece hrozný risk. Stárnoucí pan Arnulf dlouho odmítá stát se podváděným manželem, nakonec však přece zatouží po sňatku. Manželku si chce ovšem nejprve sám vychovat. Své schovance chystá budoucnost po svém boku a osobně se jí stará o důsledně ctnostnou výchovu. Život se ovšem řídit nedá (tím méně ženy) a tak všechno dopadne docela jinak... Hrají: Martin Polách, Karolína Baranová, Tomáš Váhala, Michal Maléř / Tomáš Impseil, Markéta Coufalová, Přemysl Houška, Václav Helšus, Ladislav Dušek, Jakub Kabeš. KOMEDIE ROKU 2015 - hlavní cena z Grandfestivalu smíchu 
 • (Divadelní spolek Kašpar / Divadlo v Celetné Praha) Rozmarné léto - Letní speciál spolku Kašpar jste do této doby mohli vidět pouze na hradě Brumov nebo Kašperk. Pro rok 2018 se spolek Kašpar rozhodl, že exkluzivně zahraje omezený počet představení i v kamenných divadlech. A jeden z mála termínů jsme dokázali získat i pro Vás. Uprostřed chladného a deštivého léta naruší hašteření tří přátel v říčních lázních mistra Antonína Důry příjezd potulného komedianta Arnoštka a jeho krásné společnice Anny...  Hrají: Jan Potměšil, Eva Elsnerová, Tomáš Stolařík, František Kreuzmann/Jan Zadražil, Miloslav Tichý/Václav Jakoubek, Eliška M. Boušková, Petr Halíček/Jakub Špalek, Irena Kristeková/Jitka Nerudová, Veronika Němcová/Zdeněk Dočekal. 
 • (Divadlo Bolka Polívky Brno) Šest tanečních hodin v šesti týdnech - Světově proslulý divadelní hit. Šest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lili Harrison si najme Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, ča-ču a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomůžou... Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Podrobnosti o hudebním předplatném

 • Poutníci - Dnes již legendární bluegrassová a country kapela Poutníci, která je známá svým osobitým přístupem k písním a také svými vlastními skladbami, které přesáhly rámec těchto stylů a některé z nich u nás, dá se říct, již zlidověly. Poutníci hrají už od roku 1970 a skupinou prošlo za její dlouhou historii spoustu předních českých hráčů na bluegrassové nástroje. Za všechny jmenujme Roberta Křesťana, zpěváka a skladatele, Luboše Malinu, Petra Brandejse, jedni z nejlepších českých banjistů. Dnes kapela hraje ve složení Peter Mečiar – banjo a dobro, Jan Máca – mandolína, kytara a zpěv, Jiří Pola – elektrický kontrabas, Jakub Bílý – kytara, zpěv a mandolína. 
 • Lenka Filipová - Dosud vydala více než 20 alb různých stylových žánrů. Většina z nich byla oceněna jako zlatá nebo platinová. Působí také jako autorka hudby a řada jejích skladeb se stala velkými a trvalými hity. Koncertovala ve většině zemích Evropy, v Japonsku, USA, Kanadě a Austrálii, získala Grand Prix na kytarovém festivalu v Nizozemských Antilách a českou Cenu Grammy. Podnikla koncertní turné s Francisem Cabrelem a byla hudebním hostem koncertu Céline Dion při jejím turné v Čechách. Mezi její největší hity patří např. Zamilovaná nebo Prý se tomu říká láska a další. 
 • Jiří Schmitzer - Jiří Schmitzer je český herec, který si získal velkou popularitu také svými koncerty, recitály s kytarou a jeho vlastními písněmi. Sám o své hudbě mluví jako o acoustic-punku, ale berme to s mírnou nadsázkou, protože díky žánrové nezařaditelnosti na jeho koncerty chodí jak rockeři, tak milovníci folku či divadelní příznivci. Jednoduše naprostý fenomén, který v Čechách nemá obdoby. Některé jeho písně již doslova zlidověly, rozesmějí i pobaví (Hrdlo prdlo, Bynďa, Japonec, Když se zeptáš němého, Máte na to...). Mezi písněmi Jiří provází koncertem s kouzlem a vtipem sobě vlastním. 
 • Václav Neckář - Legendární zpěvák a filmový herec Václav Neckář pochází z umělecké rodiny. Společně s Helenou Vondráčkovou a Martou Kubišovou se proslavil také jako člen pěvecké skupiny Golden Kids. Hrál v mnoha úspěšných filmech, například v Menzelových Ostře sledovaných vlacích, Skřiváncích na niti nebo v pohádce Šíleně smutná princezna. Nazpíval mnoho popových hitů, mezi nimi například Stín katedrál, Lékořice, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Mýdlový princ a další. V roce 2002 ho postihla mrtvice, po které se musel znovu učit mluvit a zpívat. Společně s Václavem Neckářem a skupinou Bacily vystoupí také úspěšný červenokostelecký pěvecký sbor Červánek pod vedením sbormistryně Evy Kubečkové. 

Podrobnosti dětského divadelního předplatného  

 • (Divadlo Za2 Příbram) O statečném kováři MikešoviMikeš je kovářský synek, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíce nikdo nespatřil. Pokud se jim to má podařit, budou muset překonat množství nástrah a pokušení. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete! Mikeš s Matějem, vousatá babice, pan král, princezny, Dračí pán a spousta dalších postav spolu s krásnými písničkami vám k tomu nedají čas! Určeno divákům od 3 let.
 • (Divadlo KAMPA Praha 1 – Malá Strana) O vodníkovi z ČertovkyPohádka inspirovaná legendami Malé Strany. Písničky a příběh tří vodníků o nejmocnějším kouzle na světě – o lásce. Vodník Vrbina vypráví o velké lásce sirotka Aničky a mladého vodníka Vlnky, také o zlé tetě a puškvorcovém elixíru… Určeno divákům od 4 let.
 • (Divadelní spolek J. N. Štěpánka Chrudim) Doktorská pohádkaTři zkušení doktoři jsou povoláni ke složitému léčení kouzelnice Magiášky. Než se rozhodnou, jak kouzelnici vyléčit, vzpomínají na zajímavé případy ze své praxe. Postupně se dozvíme, jak byla vyléčena princezna Solimánská, jak dopadlo léčení Hejkalice, jak to bylo s nachlazením vodníka Joudala a jestli se zahojila nožka tanečnice Rusalky. Nakonec je vyléčen ucpaný krk kouzelnice Magiášky. Určeno divákům od 4 let.
 • (Metropolitní divadlo Praha) Ať žijí strašidla….vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit! Všichni mu říkají: „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid. Jednoho dne se do zámku před bouřkou schová Hermínka, které zemřeli oba rodiče a zůstala tak na světě sama. Nikde u lidí kolem sebe nenašla pomocnou ruku, a tak se sama vydá do světa hledat své štěstí. Setkání se strašidly jí přinese do života radost, domov a naději. Netuší, že chamtivý starosta se chystá strašidelný zámek zbourat a vyhnat jejich obyvatele… Určeno divákům od 3 let.