Od 1.2.2017 je zahájen zápis zájemců o Kurzy společenského tance pro mládež - Cyklus PODZIM 2017

KURZY SPOLEČENSKÉHO TANCE PRO MLÁDEŽ pořádá Městské kulturní středisko v Červeném Kostelci.
 
Taneční kurz bude probíhat od září 2017 (přesné termíny nedělních lekcí budou upřesněny) zahrnuje celkem 13 nedělních tanečních lekcí a závěrečný věneček (ples absolventů). Závěrečný věneček - ples absolventů se uskuteční v prosinci 2017 (termín bude upřesněn). Taneční kurzy a závěrečný věneček budou probíhat v Sokolovně v Červeném Kostelci. Taneční kurzy povedou taneční mistři - manželé Poznarovi.

TERMÍNY LEKCÍ - neděle: (přesný rozpis termínů lekcí bude upřesněn)
ZÁVĚREČNÝ  VĚNEČEK - sobota: (přesný termín bude upřesněn)

KURZOVNÉ je stanoveno 1.400 Kč za osobu.
GARDENKA (permanentka pro doprovod účastníka) stojí 350 Kč za osobu. 
Gardenka neplatí pro vstup na závěrečný věneček. Kurzovné i gardenka se hradí současně s přihlášením do kurzů (formy úhrady: hotově v IC, bankovním převodem dle pokynů v přihlášce)

UPOZORNÉNÍ: Kurzy budou otevřeny pouze při dostatečném počtu zájemců. V případě nekonání kurzů společenského tance pro nedostatečný počet zájemců se kurzovné samozřejmě vrací v místě placení kurzovného.

PŘIHLÁŠKY A PLATBY kurzovného se přijímají v Cestovním a informačním centru Červený Kostelec (www.cervenokostelecko.cz), Havlíčkova 654, 5494 Červený Kostelec, Tel: 498 100 657, e-mail: info@cervenokostelecko.cz, případně také ON-LINE (www.123vstupenky.cz) na níže uvedeném formuláři ON-LINE PŘIHLÁŠKY.

UPŘESNÉNÍ: Při platbě v hotovosti v IC, obdržíte při úhradě doklad o provedené platbě.
Při platbě bankovním převodem obdržíte po připsání finanční částky na účet potvrzení o realizaci platby (emailem)
Podrobné instrukce k zahájení kurzů obdržíte emailem cca 14 dní před zahájením kurzů. Kartičku tanečníka, případně zakoupené gardenky obdržíte na první taneční lekci.

Přihlášky do kurzů se přijímají od 1.2.2017.